Український проект Rentberry отримав ще 2,8 мільйонів доларів фінансування

Український проект Rentberry отримав ще 2,8 мільйонів доларів фінансування

tech. Make It show

Rentberry – онлайн-ресурс, який мінімізує бюрократичні процеси довгострокової оренди житла в Америці за допомогою їх автоматизації. Кожен користувач сайту в онлайн-форматі може обговорити умови договору і вартість оренди, підписати усі необхідні документи і постійно бути на зв'язку з власником житла.

Головна особливість стартапу – можливість пропозиції своєї ціни за квартиру на сайті. За рахунок цього увесь процес перетворюється у відкритий аукціон. Це вигідно для великих міст США, бо там величезна конкуренція на житло. На даний момент можна орендувати квартиру в 3600 містах Америки.

Засновники проекту – українські розробники Олексій Любинський, Лілія Остапчук та Арсен Костенко. Взагалі команда складається з 23 чоловік.

Нещодавно представники Rentberry надали інформацію про те, що успішно закрили другий раунд фінансування. Проект зміг залучити ще 2,8 мільйонів доларів. Загальна сума залучених інвестицій становить 4 мільйони доларів. Серед інвесторів – компанії Zing Capital, Nelson Brothers Property Management, Hopewell Development, 808 Ventures, Beachwood Ventures, Jade Value.

Усі фінанси підуть на розробку системи оцінювання ризиків для орендарів і власників квартир, а також нового алгоритму пошуку квартир на основі блокчейн-технологій і ІІ.

 

Підписуйтесь на новини Make iT Show. Kiev Facebook та VK!

Поділитись новинами

Iнші новини