Український фастфуд виходить на світовий рівень

Український фастфуд виходить на світовий рівень

food. Make It show

Salateira – українська мережа закладів швидкого та здорового харчування. Новий ресторан з'явився в Дубаї, в районі Media City, в одному з найдорожчих бізнес-центрів світу – Аль-Казим Тауэрс.

Український фастфуд виходить на світовий рівень - 1

Засновник компанії – Євген Рубан – пояснив відкриття ресторану в ОАЕ великим відсотком споживачів «легкого» фастфуду в цій країні, податки відсутні, а ринок франчайзингу вважається одним з найрозвинутіших у світі.

Меню в новому закладі Salateira те ж саме, але склад страв дещо змінили, адаптувавши їх під національну специфіку. Приміром, у Дубаї багато прихильників низькокалорійної та вегетаріанської їжі. Також серед мешканців Еміратів дуже популярне верблюже молоко, з якого в ресторані нашого співвітчизника готують напої.

Український фастфуд виходить на світовий рівень - 2

Український фастфуд виходить на світовий рівень - 3

Український фастфуд виходить на світовий рівень - 4

Ресторан Salateira відповідає останнім світовим стандартам у цій галузі. У закладі є окреме місце, де кожен бажаючий може безкоштовно випити лимонної води з м'ятою. Дизайн інтер'єру дещо відрізняється від класичного: додали кам'яні перегородки з живими квітами, більше світла та інсталяцій з яскравими принтами.

Поділитись новинами

Iнші новини