Українська компанія Electric Marathon представила електромобіль для туристів у стилі ретрофутуризму

Українська компанія Electric Marathon представила електромобіль для туристів у стилі ретрофутуризму

tech. Make It show

Українська компанія Electric Marathon International представила оригінальний електрокар Synchronous, дизайн якого виконано в ретрофутуристичному стилі. За словами гендиректора компанії Андрія Білого, особливий зовнішній вигляд найбільше пасує для неспішних екскурсій містом, що зробить автомобіль впізнаваним.

Незвичайний транспортний засіб створили насамперед для туристів і презентабельних гостей міста. На м'яких розкішних кріслах в електрокарі можуть комфортно розміститися шість осіб. Автомобіль має великі вікна, щоб туристам було зручно оглядати пам'ятки міста під час екскурсійних турів.

Гендиректор компанії підкреслив, що ретроелектрокар розрахований на повільну їзду, тому і рухатиметься він зі швидкістю 60-70 км/год. Екологічно чистий автомобіль Synchronous має український двигун і китайські акумуляторні батареї.

 

 

Швидше за все, серійне виробництво транспортного засобу, схожого на карету, організують за кордоном. На презентації Андрій Білий повідомив, що, звісно, він є патріотом своєї країни, але виробництво вигідніше налагодити там, де це матиме попит.

22 травня цього року Synchronous візьме участь у транс’європейському авторалі «Електромобільний марафон Львів – Монте-Карло», завдяки чому український електрокар побачать мешканці десяти країн Європи.

По матеріалам: auto.bigmir.net

Поділитись новинами

Iнші новини