Топ-6 рибних закладів Києва

Топ-6 рибних закладів Києва

food. Make It show

Серед столичних ресторанних закладів останніми роками спостерігається поява дедалі незвичніших і цікавих місць. На особливу увагу заслуговують ті, що відрізняються не лише унікальними концепціями та яскравим дизайном, а й готують справжні делікатеси. Пропонуємо вашій увазі невеличкий топ «рибних місць» Києва з бездоганною кухнею.

№ 1. «Риба у вогні»

Топ-6 рибних закладів Києва - 1

Ресторан, який створив Сава Лібкін, відомий широкому загалу своїми іншими закладами — «Компот», «Стейкхаус, М'ясо та Вино», «Тавернета» і «Дача». Заклад поєднує італійські кулінарні традиції, чорноморську рибу та романтичний флєр старого Подолу.

Рибу запікають на очах у відвідувачів у неаполітанській печі, а подають її на дерев'яних лопатах. Меню досить різноманітне, є страви, що не мають жодного відношення до риби (кролик, курча). Подають біле охолоджене вино (+8 °С).

Адреса закладу: вул. Сагайдачного, 23а.

№ 2. REEF

Топ-6 рибних закладів Києва - 2

Морські сніданки вранці, комплексні ланчі в будні та якісна винна карта зробили ресторан досить популярним столичним закладом. Основу меню складають страви з морепродуктів і риби. 

Відмінною рисою закладу є відкрита кухня під шефством Алена Реньо та raw-bar.

Ресторан розташовано за адресою: вул. Шота Руставелі, 16а.

№ 3. Daily Fish Cafe

Топ-6 рибних закладів Києва - 3

У демократичному фіш-хаусі подають рибні страви на будь-який смак і якісне, але не надто дороге вино. У меню завжди є свіжі морепродукти, рибні страви на двох. Родзинкою кухні вважаються фіш-бургери, які можливо замовити «із собою».

Відвідуйте фіш-хаус за адресою: вул. Велика Васильківська, 48.

№ 4. Da Vinci Fish Club

Топ-6 рибних закладів Києва - 4

Італійський ресторан з п'ятнадцятирічною історією. Крабів, молюсків та омарів для приготування можна вибрати в одному з акваріумів, які розташовані в залі. Щосуботи - елітне устричне меню. Рибні страви готують у різний спосіб: на грилі чи на пару, запеченими в духовці чи засолені.

Відвідайте заклад за адресою: вул. Володимирська, 12.

№ 5. Fisher

Топ-6 рибних закладів Києва - 5

У меню є устриці, тигрові креветки, лобстер, судак, палтус, морський окунь, інший різновид морепродуктів і риби. У вихідні відбувається особлива акція — «Середземноморський вікенд», — що передбачає необмежену кількість страв на фіксовану ціну.

Шукайте заклад за адресою: вул. Кирило-Мефодіївська, 14/2.

№ 6. Fish House

Топ-6 рибних закладів Києва - 6

На Осокорках найпопулярнішим рибним закладом є Fish House. З риби та морепродуктів тут готують гарячі страви, супи, закуски, страви на грилі і на пару, засолену рибу. В меню є також краби, лобстери, восьминоги та креветки. В рибному магазині ресторану є нагода придбати свіжі продукти на виніс.

Адреса ресторану: пр-т Бажана, 1е.

Поділитись новинами

Iнші новини