Топ-5 закладів Києва з літніми терасами

Топ-5 закладів Києва з літніми терасами

food. Make It show

Влітку завжди кортить встигнути відпочити не тільки на морі та помандрувати, але й відкрити для себе нові заклади в рідному місті з гарним виглядом і літньою терасою. Ми підготували добірку з п'яти найкращих.

Bottega

Bottega – це лофт-ресторан з іспанською кухнею. Розташований поблизу парку ім. Т. Шевченка. На тінистій терасі приємно сховатися від спеки, смачно поїсти та чудово відпочити. Меню закладу містить головні іспанські страви з м'яса, риби та морепродуктів. Карта алкогольних напоїв багата на класичні та авторські коктейлі.

Pink Freud

Pink Freud – це коктейль-бар на Подолі. Тут зазвичай співають музиканти, тому випити та послухати чудову музику доречно саме в цьому місці. Барна карта містить авторські коктейлі найрізноманітніших смаків.

CHI by Decadence House

CHI by Decadence House – заклад працює без вихідних, має величезну локацію для вечірок з літньою терасою з виглядом на Дніпро. У вихідні найчастіше відбуваються гучні вечірки. Кухня ресторану переважно індокитайська.

«Південний берег Києва»

«ПБК» – заклад працює лише влітку. Це величезний відкритий майданчик на березі Дніпра на Трухановому острові. Щовихідні тут відбуваються вечірки з крутими діджеями. Приємний бонус – завжди є можливість спостерігати захід сонця на шезлонгу з келихом смачного коктейлю.

WHITE Terrace by Kelembet

WHITE Terrace by Kelembet – ресторан у центрі Києва з легким інтер'єром і величезним танцполом. Родзинка закладу – власна інтерпретація класичної середземноморської та французької кухонь. Ресторан працює з 9 ранку, тому тут є смачні сніданки. Щоп'ятниці та щосуботи на великій терасі дбуваються гучні вечірки.

Поділитись новинами

Iнші новини