ТОП-3: вільні простори у Києві та коворкінг-центри

ТОП-3: вільні простори у Києві та коворкінг-центри

food. Make It show

Коворкінг і креативні кафе – це, власне кажучи, концепція майбутнього. Заклади, які мають різноманітні тематичні напрями з великими залами, вікнами, практично повністю відповідають поняттю «вільний простір». Для тих, хто бажає продуктивно попрацювати, а постійно сидіти вдома не хоче – фрілансерів, творчої тусовки – креативний простір такого плану є найкращим варіантом. Де такі місця шукати у Києві?

HUB 4.0  – коворкінг на Подолі

Тематичний заклад, засновники якого вирішили просувати науку та технології. Зібрати інтелектуальну аудиторію, соціально відповідальну, зацікавлену у розвитку власного потенціалу та креативного сегменту столиці, залучити стартапщиків, програмістів та інших фахівців – ось мета засновників. У HUB 4.0 функціонує центр інновацій і бізнес-інкубатор.

Доки аудиторія ще формується, відбуваються різні заходи: презентації смарт-проектів, експозиції та інші. Центр працює з економічними, соціальними та культурними проектами, soft-skill. Доволі звабливо.

Територія коворкінг-кафе займає три поверхи. Масштабно. Технічне оснащення також відмінне, до послуг відвідувачів – чудово налаштоване світло та зручні меблі.

На першому та другому поверхах є свої мінікухні, місце для особистих речей. На другому поверсі – переговорні та затишна кімнатка для невеличкої компанії. Загалом, ідеальне місце, де можна поділитися креативними ідеями. Є проектор.

Для коворкінгу підготували третій поверх. Робочих місць з десяток, обладнані переговорки та місця для спілкування скайпом.

Є душ, а ще засновники обіцяють пральну машинку.

«Центр інтелекту та знань» теж розташувався на верхньому поверсі. Аудиторію можна залучати до лекцій або конференцій. Технічне обладнання цьому дуже сприяє: екрани та проектори, мікрофони, інше.

Неабияка фішка HUB 4.0 – тераса. Влітку можна працювати на свіжому повітрі чи просто перепочити на ній.

Їжу беруть із собою, але у закладі можна купити снеки та сандвічі.

Адреса: пров. Ярославський, 1/3.

Коворкінг МедіаХаб

Оригінальність цього закладу полягає у тому, що зранку сюди навідуються не працювати у звичному розумінні, а займатися йогою. У перші години, окрім адміністратора та йогів, більше нікого немає.

МедіаХаб – місце атмосферне, яке створює відчуття домашнього затишку. Основна аудиторія – творчі люди, які пишуть, наприклад, журналісти та блогери. Коворкінг-кафе – це простір, де можна спілкуватися. Лекції, майстер-класи – це можливість зустріти людей «з телевізора». Фактично саме це і є фішкою закладу. Окрім хіба ще однієї, тісно пов’язаної з людським фактором, – атмосфери тепла та турботи.

Класичне уявлення про те, яким має бути коворкінг-кафе, реалізовано тут повною мірою: величезний простір практично нічим не розділено. Кухня, м’які крісла, комфорт і затишок. Безліч фотографій доповнюють інтер’єр. Їх розвісили не просто для декору, а у рамках проекту «Почухони». Суть його полягає в ідеї, що будь-яка тварина, та навіть людина, прагнуть добра та ласки.

Серед заходів, які проводяться тут, є наступні: презентації фільмів, лекції, тренінги та практикуми для стартаперів, заняття у Школі журналістики. Нещодавно почали практикувати ще один – гральні вечори. Отже, тепер це ще й кафе з настільними іграми.

З їжі пропонують печиво, але для повноцінного обіду краще захопити щось із собою.

Адреса: ул. Суворова, 4/6. Вхід з двору.

Робоче місце в антикафе «Коллаж»

«Коллаж» – це вільні зони, які поєднують центр коворкінгу та антикафе з гральними приставками.

Тут збираються тинейджери та молодь. Формат закладу дозволяє грати у настільні ігри, гуртуватися компаніями та спілкуватися. Для ігор встановили консолі та телики. Але й працювати тут теж можна.

У приміщенні є закутки для лежання у спеціальних мішках. Зручно усамітнитися та перепочити.

«Коллаж» облаштовано на двох поверхах. На другому стоїть оригінальна прикраса – старе фортепіано. Для тих, хто вміє грати – завжди ласкаво просимо, воно у робочому стані.

Їжа стандартна для коворкінг-кафе: печиво, чай, кава, що включено у вартість. Іншу їжу краще приносити з собою.

Адреса: вул. Княжий Затон, 9.

Поділитись новинами

Iнші новини