Топ-10 незвичних кафе та пабів у Києві

Топ-10 незвичних кафе та пабів у Києві

food. Make It show

Бум на нестандартні заклади розпочався ще декілька років тому. У столиці з’явилося багато цікавих барів і пабів, тематичних закладів, арт-кафе. Кожен власник намагається виділити своє творіння з-поміж інших, створюючи незвичний інтер’єр, оригінальне меню, додаючи якусь фішку чи особливе правило щодо тематики закладу.

Проведемо екскурсію привабливими, незвичними та веселими закладами Києва.

«Соляна печера» – кафе для здоров’я

Місце, де зберігається 10 тонн солі! Її використали для створення інтер’єру. Усім відомо, що соляні печери позитивно впливають на людину та сприяють оздоровленню організму. Це кафе для тих, хто турбується про своє здоров’я. Тут можна випити трав’яного чаю, покуштувати кисневого коктейлю, поспілкуватися з близькими у незвичній атмосфері.

Соляная пещера - кафе для здоровья

Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 6.

Для прихильників «Friends» або «Central Perk»

Заклад, який прихильники серіалу впізнають одразу, – єдиний в Україні. Затишне кафе, де інтер’єр оформлено фотографіями акторів серіалу, а у самому закладі можна переглянути декілька серій «Друзів». Це місце вирізняється напрочуд дружньою атмосферою. Тут є помаранчевий диван, низькі столи та зелене крісло, сюди приємно збиратися на посиденьки. Власники закладу – також друзі, працюють барменом і кухарем. Тут немає алкогольних напоїв. Це теж фішка за серіалом. Але якщо треба провести корпоратив, домовитися та принести алкоголь із собою буде без проблем.

Friends кафе

Адреса: Оболонська набережна, 11 і вул. Боженко, 86-д.

«Яблочко» – для гри в дартс

Про це тематичне кафе все стає зрозуміло з назви. Зіграти в дартс ви зможете за невеличку платню. Новачки проходять інструктаж.

«Яблочко» — для игры в дартс

Адреса: вул. Воровського, 39/11.

«Палата № 6» – епатажний бар для любителів абсенту

Напевно, припав би до душі паризькій богемі початку минулого століття. Мабуть, найоригінальніший заклад. Інтер’єр витримано у стилі психіатричної клініки, а персонал зустрічає відвідувачів у медичних халатах. Стіни у м’якій тканині, коктейлі в шприцах і мензурках. Знайти цей веселий бар непросто – він сховався у дворах.

«Палата № 6» – эпатажный бар для любителей абсента

Адреса: ул. Воровського, 31-а.

«Котокафе»

Рай для любителів котиків! Кафе нестандартного формату давно користується популярністю в столицях світу: Токіо, Парижі, Лондоні. Оплату беруть за проведений у закладі час. Місця небагато, натомість котиків – достатньо. Їх можна торкатися та годувати – щоправда, лише тих, що дозволить персонал.

Адреса: вул. Драгоманова, 1-а.

«Tofycatspace» — для любителів котів

У цьому тематичному закладі можна замовити чай чи лимонад, а також – у сусідній кімнаті – побавитися з кішками.

«Tofycatspace» — для любителей котов

Адреса: вул. Кожумяцька, 20-в.

«Блиндаж» — у мілітарі-стилі

Цей незвичний заклад має свою історію, яка починається ще у 1999 році. Тоді власник відкрив кафе та назвав його на честь доньки – «Ребека». Але минуло декілька років, і місце тепер носить назву «Бліндаж», яке стилізували під мілітарі.

Серед найяскравіших відмінностей інтер’єру – лондонська телефонна будка, періодична таблиця пива, піаніно на стіні (зазвичай усі столики під ним зайняті) та безліч антикваріату.

Тематичний бар стане до вподоби любителям пива та віскі. Закусити можна місцевими сосисками та ковбасками.

Окремої уваги заслуговує сервіс з індивідуальним підходом. Уподобання постійних клієнтів тут пам’ятають, тому улюблене пиво принесуть одразу ж.  

Блиндаж

Адреса: вул. Мала Житомирська, 15.

Абсурд-паб «BarDuck»

Назва, яка говорить сама за себе. Власники неабияк прагнули влаштувати бардак в інтер’єрі. Графіті на стінах, яскравий посуд на столах. У тематичному пабі можна пограти у настільні ігри, приставку, шахи, йо-йо, покер, а також заспівати в караоке. Символом закладу є качка. Їх є багато в інтер'єрі, що також відображено в назві. Неодмінно припаде до душі прихильникам рок-н-ролу, який тут грають найчастіше.

Адреса: вул. Тарасівська, 3.

Варенична «Победа»

Для тих, хто полюбляє ретро. Заклад занурює в атмосферу СРСР. Все витримано в єдиному стилі: і дизайн кімнат, і кухня. Тут демонструють радянські кінострічки, на стінах – совкові шпалери та агітплакати. Серед страв – бутерброди зі шпротами, макарони по-флотськи та інше.

Адреса: вул. Софійська, 14.

Лаунж-кафе «Ландыш»

Це приємний і світлий заклад з безліччю крісел і подушок! Все, що потрібно для приємного ледарства.

Адреса: вул. Горького, 16.

Приємного вам дозвілля!

Поділитись новинами

Iнші новини