Стейк за методом Sous Vide та гаджета Nomiku

Стейк за методом Sous Vide та гаджета Nomiku

food. Make It show

Технологія, що прийшла від шеф-кухарів з ресторанів до звичайних кухонь. Sous Vide винайшли 20 років тому. Згідно з технологією, продукти не кладуть безпосередньо у воду, тому вони краще зберігають смакові якості.

Методика передбачає приготування їжі на водяній бані. М'ясо чи овочі запаковують у герметичний пакет, занурюють у воду та готують при невисокій постійній температурі. 

Готовий стейк за цією методикою виходить ніжнішим. Його тканини не піддавалися термообробці, тому залишилися м'якими.

Апарат схожий на пароварку. Його вартість близько $500.

Вся історія гаджета Nomiku розпочалася з випуску кулінарного шоу Top Chef, де в'єтнамський шеф-кухар застосував Sous Vide. Епізод побачили вчений Ейб Феберман та його подруга Ліза Кіу. Вони захотіли такий самий прилад. Спеціально для Лізи Ейб зібрав Nomiku. Дівчина вмовила розпочати кампанію на «Кікстартері», і прилад зібрав $600 000.

Компактний гаджет Nomiku складається з герметичного кабелю, електроніки, блока живлення. 

Як використовувати гаджет для приготування стейку? Беремо вирізку, загортаємо, можна в пакети для запікання, обов'язково видуваємо повітря. Занурюємо в ємність з водою. Nomiku ставимо вертикально, вода має бути на рівні між двох отворів на корпусі приладу. Коліщатком виставляємо температуру. Приблизно 70 градусів буде досить. Стейк готовий через годину.

 

Зручність полягає в тому, що немає потреби постійно слідкувати за приготуванням, стоячи біля плити. Крім того, м'ясо ніколи не пересмажиться. А завдяки герметичній упаковці відсутні запахи. Ідеально для офісних приміщень, де немає кухні.

 

По матеріалам: iphones.ru

Поділитись новинами

Iнші новини