Деякі заклади Києва замість грошей приймають німи

Деякі заклади Києва замість грошей приймають німи

food. Make It show

Німи – це щось на кшталт криптовалюти. Отримати німи зовсім нескладно – достатньо бути активним користувачем нової української соціальної мережі Nimses. За кожну хвилину перебування в мережі користувач отримує один нім. Розробники Nimses стверджують, що незабаром запит на криптовалюту зрівняється з популярним платіжним засобом – біткоінами. Щоправда, вони не уточнюють, у який спосіб і завдяки чому має відбутися така трансформація. Зараз біржі не приймають німи. Невідомо, за яким принципом розраховуватимуть курс і хто саме створює Nimses – докладної інформації про розробників ніде немає, є тільки імена.

Втім, пересічних користувачів така невизначеність не бентежить. Швидше навпаки, приваблює. Сьогодні Nimses скачують у Google Play та в AppStore на рівні з іншими найпопулярнішими додатками. До такого «флеш-мобу» приєдналися ще кілька київських закладів. Чимало кафе, кав'ярень і магазинів повідомили, що готові за окремі свої товари та послуги приймати від клієнтів німи.

Зокрема, розрахунок у новій валюті за горнятко кави чи чаю беруть у кав'ярнях «КаваБулки», чайній Teahouse, кафе-барі «Фанера». У кафе Green 13 за німи продадуть фалафель. У піцерії PizzaPlace.com.ua кожні три дні за 10 горняток кави та три піци теж розрахують німами.

Але не лише заклади громадського харчування довіряють новій криптовалюті. Скажімо, агенція Netinum пропонує клієнтам консультацію маркетолога за 20 тисяч німів. А за 10 тисяч німів відвідувачі клубу Cube VR отримають 50% знижки на один сеанс у віртуальній реальності.

Поділитись новинами

Iнші новини