Місця в Києві для смакування цікавого крафтового морозива

Місця в Києві для смакування цікавого крафтового морозива

food. Make It show

Скуштувати смачне морозиво спекотного літа – особлива насолода. Як у будь-якому мегаполісі, в Києві його продають скрізь. Але що робити, коли кортить чогось особливого? Презентуємо кілька столичних закладів, де морозиво готують власноруч з різноманітними цікавими смаками.

«Валь-де-Валь»

Продукцію торговельної марки «Валь-Де-Валь» готують за авторськими рецептами з натуральних інгредієнтів. З неординарних смаків зазначимо чайне, обліпихове, гарбузове та м'ятне. Ви знайдете заклад по вул. Бульварно-Кудрявській, 51.

«Умка»

У кафе «Умка» морозиво готують з натуральних інгредієнтів власноруч. Найоригінальніші з них: страчатела, волоський горіх і малага. Є особлива пропозиція для переконаних веганів – тут продають морозиво, основу якого складає мигдальне молоко. «Умка» розташована за адресою: вул. Костьольна, 6.

DoubleCacao

Крім використання винятково натуральних інгредієнтів, продукція закладу не містить навіть цукру та борошна. Тут широкий вибір морозива для веганів, в основі якого крем з кешью та кокосове молоко.

З особливих пропозицій відзначимо смаки з лаймом, насінням чіа, кокосовим мусом і королівськими фініками. Продається воно в закладах на вул. Верхній Вал, 18 ( «Кавовий будинок LONDON») і в провулку Кутузова, 3 (Frank Coffee).

Mr.Pops

Натуральне крафтове морозиво Mr.Pops досить популярне в столиці. Не лише через його наявність у багатьох кав'ярнях і барах. Він має неймовірно яскравий і насичений смак. Серед найоригінальніших зазначимо морозиво з ірису, фундука та грейпфруту.

З локацій, де воно є, назвемо кав'ярні Come & Stay (вул. Велика Васильківська, 23В) і Kachorovska Store & Cafe (вул. Боричів Тік, 35).

Panna Pasticceria

У ресторані Panna Pasticceria готують своєрідний італійський аналог звичного морозива – джелато. Крім інших цікавих смаків, відвідувачам пропонують білу каву, рікотто з цукатами та солоною карамеллю. Шукайте ресторан за адресою: вул. Велика Житомирська, 6/11.

Поділитись новинами

Iнші новини