Хеллоуїн 2017: що одягти дівчині?

Хеллоуїн 2017: що одягти дівчині?

fashion. Make It show

Через тиждень у багатьох клубах Києва святкуватимуть Хеллоуїн. Вибір костюма – один з найприємніших етапів підготовки. Дівчата можуть не переобтяжувати себе пошуками нарядів, адже ми вже підібрали п'ятірку яскравих і оригінальних образів.

  • У цьому році вийшла нова частина фільму «Аннабель». Після старту прокату в кінотеатрах, фільм довго ще обговорювали. Щоб привернути до себе увагу під час вечірки, можна приміряти образ головної героїні фільму – ляльки Аннабель.

  • Що може бути ефектнішим за головний убір Малефісенти? Цього персонажа точно пам'ятають усі, хто дивився фільм з такою ж назвою. Таке перевтілення сподобається багатьом дівчатам.

  • «Гра престолів» – серіал, який постійно обговорюють його шанувальники. Багатьом глядачам особливо сподобався образ білявої Дейенеріс Таргаріен. Білявкам пощастило: їм буде найпростіше перевтілитися в цю героїню. Зрозуміло, одного кольору волосся недостатньо – варто пам'ятати про відповідний костюм і про зачіску.

  • Пам'ятаєте фільм «Хто підставив кролика Роджера?» і прекрасну Джесіку Реббіт? Вона красива, сексуальна і чарівна. Якщо дівчина вдало підбере всі елементи свого вбрання, вийде шикарний образ, який запам'ятається!

;

  • Фільм «Мумія» тільки вийшов у цьому році, а образ героїні Аманет вже подобається багатьом глядачам. На Хеллоуїн дівчата можуть відчути себе принцесою Стародавнього Єгипту – досить перевтілитися в образ Аманет.

 

Підписуйтесь на новини Make iT Show. Kiev в Facebook та VK!

Поділитись новинами

Iнші новини