Де в Україні можна скористатися Android Pay?

Де в Україні можна скористатися Android Pay?

tech. Make It show

Починаючи з листопада, в Україні став доступним сервіс для платежів Android Pay. Тепер не потрібно носити з собою банківські картки, якщо в кишені є телефон. За допомогою смартфонів на платформі Android 4.4 і вище будь-які покупки у магазинах можна оплачувати безконтактно.

Щоб скористатися сервісом, досить завантажити на свій пристрій додаток з Google Play і додати дані картки, з якої будуть списані гроші за покупки.

У магазинах зчитувати дані Android Pay можуть лише термінали з підтримкою NFC. Визначити їх можна завдяки спеціальній позначці, або ж варто запитати у касира про наявність послуги.

Першим партнером сервісу в Україні став «ПриватБанк». На даний момент приєднався і «Ощадбанк». У майбутньому Android Pay буде доступний для клієнтів банку «ПУМБ».

Зараз додатком можна скористатися в київському метрополітені, «Сільпо», McDonald's, «Форі», WOG, «Білій ромашці», ОККО, Ringoo, Fozzy Group.

На жаль, сервісом не можуть користуватися власники Apple і Samsung. Samsung Pay повинні були випустити у середині 2017 року, але цього не сталося.

 

Підписуйтесь на новини Make iT Show. Kiev в Facebook та VK!

Поділитись новинами

Iнші новини