Гаджети, що допомагають нормалізувати харчування

Гаджети, що допомагають нормалізувати харчування

food. Make It show

У наш час чимало людей намагається дбати про здоров'я та красу свого тіла, але не завжди вдається відрізнити корисні продукти від шкідливих. Оскільки навіть свіжі овочі та фрукти можуть містити небезепечні хімікати, а воду в деяких регіонах фахівці в жодному разі не рекомендують пити, допомога буде доречною.

До вашої уваги кілька простих у користуванні переносних пристроїв, які допоможуть нормалізувати харчування.

MYDX2

 

Гаджети, що допомагають нормалізувати харчування - 1

Має 4 різні версії: CannaDx (для перевірки канабісу на шкідливі речовини), OrganaDx (шукає в їжі пестициди), AquaDx (знаходить хімікати у воді), AeroDx (оцінює забрудненість повітря). Кожен з цих видів пристрою може виявитися незамінним в певних умовах.

Brita Fill&Go

Це пляшка для питної води, укомплектована змінними фільтрами, які зменшують вміст хлору, накипу, іржі та інших дрібних частинок у водопровідній воді. Пляшка багаторазова, потрібно лише вчасно міняти фільтр.

FOODSNIFFER

 

Гаджети, що допомагають нормалізувати харчування - 2

Електронний пристрій для перевірки свіжості продуктів. При піднесенні сенсора до м'яса, риби та ін. на смартфоні з'явиться інформація про його стан. Додаток порадить не вживати продукт, попередньо ретельно його обробити чи просто відповість, що його можна їсти.

SCIO

Компактний сенсор для визначення рівня цукру, кількості калорій і вмісту алкоголю в напоях та їжі. Придатний для перевірки готових страв і визначення небезпечних складових в окремих інгредієнтах (фрукти, овочі, олія для смаження, сметана та ін.).

Технологічний прогрес не стоїть на місці, можливо, незабаром ми отримаємо всі ці функції в одному переносному гаджеті, цілком ймовірно, що ним буде смартфон.

Поділитись новинами

Iнші новини