6 закладів у Києві з безлімітом на напої

6 закладів у Києві з безлімітом на напої

food. Make It show

До вашої уваги - 6 закладів Києва, де не лише смачно годують, але й у якості бонусу наливають необмежену кількість освіжаючих або зігріваючих безалкогольних напоїв.

Menya Musashi

Ресторан пропонує особливі умови сервісу для тих, хто замовить рамен (вартість — 75 грн) у будні з 12:00 до 15:00. Щасливчик безкоштовно отримує другу страву та безлімітний обсяг напою 7UP і Pepsi.

«Желток»

Замовивши десерт або сніданок з капельною кавою (45 грн) в горнятку Джека в одному з ресторанів «Желток», всі додаткові порції кави отримуєте безкоштовно.

Happy Grill Bar

Безлімітний напій 7UP або Pepsi в Happy Grill Bar на Подолі отримає кожен, хто замовить страву з бургером. З 13:00 до 15:00 вартість будь-якого бургеру — 85 грн.

The Burger

В The Burger ви також отримаєте безлімітну Pepsi, замовивши бургер. Тут готують 12 видів бургерів, які подають з картоплею фрі, салатом і солоним огірком.

Star Burger

Замовивши на 34 грн у The Star Burger, відвідувач отримує безліміт на холодні напої. Необмежений доступ до гарячих напоїв відкриває замовлення від 39 грн.  Пропозиція діє у всіх 4 закладах Києва.

Noodle Doodle

Безліміт на холодні напої — 29 грн, на гарячі — 39. Видає автомат поруч з прилавком. 6 видів кави, чай з молоком, прохолодні напої 7UP, Miranda, Pepsi. Необов'язково вибирати щось одне. Куштуйте все й одразу за фіксовану суму.

Поділитись новинами

Iнші новини