10 найкращих вегетаріанських закладів у Києві зі смачною та корисною їжею

10 найкращих вегетаріанських закладів у Києві зі смачною та корисною їжею

food. Make It show

Вегетаріанська їжа – це не терті котлети з моркви та зелені, а різноманітна, смачна та поживна їжа. У столиці є заклади, де вегетаріанські страви настільки апетитні та смачні, що хочеться повертатися туди знову та знову.

Для тих, хто надає перевагу здоровій їжі, для приготування якої не постраждала жодна тварина, ми публікуємо підбірку з 10 вегетаріанських кафе Києва.

10 найкращих вегетаріанських закладів у Києві зі смачною та корисною їжею - 1

«Аюрведа кафе» – найпопулярніший заклад у столиці серед прихильників ЗСЖ і вегетаріанців. Тут завжди подають лише свіжу їжу, меню налічує неймовірну кількість страв, тому щоразу є можливість скуштувати щось новеньке. Їжу з кафе можна замовити додому.

10 найкращих вегетаріанських закладів у Києві зі смачною та корисною їжею - 2

One planet – затишне місце, де подають комплексні сніданки, ланчі і, звісно, окремі страви з меню. Кожен охочий може зіграти на піаніно, яке розташовано у подвір'ї кафе.

10 найкращих вегетаріанських закладів у Києві зі смачною та корисною їжею - 3

Vegano Hooligano – це не лише вегетаріанське кафе, але й магазини здорового харчування. Винятково корисні страви зі збалансованим вмістом вітамінів та мікроелементів також доступні для замовлення додому чи в офіс. До речі, привезуть замовлення на велосипеді.

10 найкращих вегетаріанських закладів у Києві зі смачною та корисною їжею - 4

 

Orang+utan – сендвіч-бар для шанувальників здорової їжі. Тут є можливість скуштувати сендвічі, що містять корисний пшеничний білок сейтан і індійський панір. А запити їх можна чаями, напоями з кероба, смузі та натуральними соками. Їжу можна взяти з собою чи замовити доставку.

Eco Buffet – це мережа кафе, де продають страви для строгих вегетаріанців. Щоправда, назви у страв цікаві – салямі, гуляш, пельмені і т.п. Комплексні обіди доставлять в офіс чи додому.

 

10 найкращих вегетаріанських закладів у Києві зі смачною та корисною їжею - 5

«Укроп» – своєрідне скорочення від «українські органічні продукти». Назва говорить сама за себе. Для приготування страв використовують тільки натуральні та корисні інгредієнти. До речі, в меню вносять корективи залежно від сезону.

10 найкращих вегетаріанських закладів у Києві зі смачною та корисною їжею - 6

Nebos і Krudo – заклади однієї мережі для сироїдів. Тут є понад 60 різноманітних страв. Серед них перші, основні, десерти. Заклади також пропонують послугу доставки.

10 найкращих вегетаріанських закладів у Києві зі смачною та корисною їжею - 7

ILive – ще одне кафе для сироїдів. Щоправда, тут також є вегетаріанська та органічна їжа. Цікаво, що всі страви без винятку готують на джерельній воді. 

10 найкращих вегетаріанських закладів у Києві зі смачною та корисною їжею - 8

«Имбирь» – унікальне літературне кафе з вегетаріанським меню. Їжу тут готують за ведичними рецептами, надаючи значення не лише якості інгредієнтів, але й атмосфері приготування. Чекаючи на своє замовлення, відвідувач може прочитати книги про розвиток людини.

Поділитись новинами

Iнші новини